Nieuwsbrief

Ontvang onze aanbiedingen als eerste in je inbox.

Suntip logo
Uw reis ergens anders goedkoper gezien?
Dan verlagen wij meteen onze prijs!

Geldig voor reizen met dezelfde:

reisorganisatiereisduur
vertrekdatumaccommodatie
kamertypeverzorging
luchthavenluchtvaartmaatschappij
stoelklasse in vliegtuig


Maak nu gebruik van onze prijsgarantie! Vul in er verstuur. U krijgt binnen 24 uur reactie.

Bij welke aanbieder heeft u deze reis gezien?
Wat is de totale reissom bij deze aanbieder?
Uw naam:
Uw emailadres:
Uw telefoonnummer:

Email

Mail informatie door over: Hotel Triton Sea Beach Resort

Vul hieronder het e-mailadres in van de persoon naar wie u dit overzicht wilt mailen. U kunt een persoonlijke boodschap bijvoegen.

Stuur naar (e-mail adres): Persoonlijke boodschap: Uw naam: Uw e-mail adres:
Suntip
Telefoonnummer  088 735 45 45   |    Over Suntip    |    Nieuwsbrief    |    Vragen    |    Mijn Boeking SGR ANVR Bekeken (0)   |   Bewaard (0)

Vliegvakanties met een Zoover beoordeling van 7 en hoger

Zoek
Home > Egypte > Rode Zee > Marsa Alam > Hotel Triton Sea Beach Resort

Hotel Triton Sea Beach Resort

8.3

Hotel Triton Sea Beach Resort

Egypte | Rode Zee | Marsa Alam


24 mei 2012
4 dagen
all inclusive
vanaf Amsterdam
vanaf
€369
Hotel Three Corners Sea Beach Resort
Egypte -  Marsa Alam -  Marsa Alam

Top Club Three Corners Sea Beach Resort is een aanwinst in het aanbod van Neckermann in Marsa Alam. Het is een compact, overzichtelijk 4-sterren resort, door veel groen en bloemen omgeven. Vanwege de mooie zwembaden, coole glijbanen, waterspeeltoestellen en uiteraard kinderanimatie is het een ideaal resort voor families en een ieder die houdt van Hollandse gezelligheid. Het resort ligt ook nog eens direct aan een fijn breed zandstrand en er is een steiger om te kunnen snorkelen en/of duiken bij het huisrif en de in deze streek zo prachtige onderwaterwereld te ontdekken.

In het midden van het resort liggen 2 zwembaden. Ook beschikt het hotel over een aquapark met 5 supercoole glijbanen, een groot waterspeeltoestel, een octopus voor kleine kinderen en een toffe lazy river van het ene bad naar het andere bad. Er is tevens fitness, beachvolleybal voor de sportieveling en tegen betaling kameelrijden, een duikcentrum, sauna, jacuzzi, stoombad en massage.

In een van de 4 bars, de leuke shisha-tent en het buffetrestaurant kunt even lekker genieten van een drankje en een goede maaltijd.

Met een apart kinderbad, glijbanen, speeltuin en Trixie miniclub is er zeker ook aan de kids gedacht! Er wordt op dit moment bovendien een nieuwe kidsclub gebouwd nabij het aquapark.

Het resort is direct aan het 250 meter lange strand gelegen en op 10 km van het centrum van Port Ghalib.

Faciliteiten

Faciliteiten:
Hotel Sea Beach Resort bestaat beschikt in totaal over 324 kamers.
Het resort bestaat uit een hoofdgebouw en diverse laagbouw bijgebouwen (max. 2 verdiepingen) waarin zich de kamers bevinden. Lobby met receptie, diverse winkeltjes, pinautomaat, internethoek, tegen betaling wifi, 4 bars, shisha-tent, buffetrestaurant, disco en wasserijservice. In het midden van het resort liggen 2 zwembaden, waarvan 1 verwarmbaar, zonneterras en strand met ligbedden, matrasjes, parasols en badhanddoekservice. Ook beschikt het hotel over een aquapark met 5 supercoole glijbanen, een groot waterspeeltoestel en octopus voor kleine kinderen en een toffe lazy river van het ene bad naar het andere bad. De baden in het aquapark zijn verwarmbaar.

Neckermann Top Club; aan alles is gedacht!
• Top Club Workshops
– Workshop Culinair (maak kennis met Egyptische specialiteiten)
– Workshop Dans (U heeft toch altijd al willen buikdansen?)
– Workshop Taal (Egypte wordt nóg leuker als U Arabisch spreekt!)
• Top Club uitstapje naar Port Ghalib samen met uw Top Club Host
• Xbox Kinect voor stoere games en lekker samen bewegen
• Nederlandstalige KidsClub gedurende het gehele seizoen
• Wekelijks Nederlandse filmavond
• Speciaal tijdens het EK: samen voetbal kijken op groot scherm
• Nederlandse Top Club Host voor dagelijks, persoonlijke service
• Internet beschikbaar in de lobby
• Gratis Nederlandstalige TV zender (BVN) beschikbaar op uw kamer
• Gratis flesje wijn, flesje water en vers fruit op uw kamer bij aankomst
• Gratis kluisje op uw kamer
• Gratis badhanddoekservice
• Gratis een exemplaar van De Telegraaf
• Gratis welkomstdrankje

Sport & Ontspanning:
Fitness, aerobic, beachvolleybal, tafeltennis en darten. Tegen betaling kameelrijden, biljart en een duikcentrum met naast duiklessen ook snorkelles en materiaalverhuur. Tegen betaling sauna, jacuzzi, stoombad en massage.

Ligging & Omgeving

Ligging:
Direct aan het ca. 250 m lange zandstrand en ca. 10 km van het centrum van Port Ghalib en de luchthaven.



Kinderen

Kinderen:
Apart kinderbad, glijbanen, speeltuin en Trixie miniclub (4 t/m 11 jaar). Er wordt op dit moment een nieuwe kidsclub gebouwd nabij het aquapark.



Verzorging

Verzorging:
All inclusive.

All inclusive
ontbijt, lunch en diner in buffetvorm
lokale (alcoholische) drankjes van 10:00-24:00 uur
snacks gedurende de dag
afternoon tea van 16:00-17:00 uur
ijs van 16:00-17:30 uur


Verblijfstypes
Kamer: Verzorgd ingericht met airco, tv (ook BVN), minibar en kluisje. Badkamer met bad met douche en föhn. Balkon of terras met zitje en zijzeezicht (1A/2A/3A).
Voordeelkamer: Als kamer, echter nog aantrekkelijker geprijsd (2P/3P).
Familiekamer: 4 pers. Als kamer, echter speciaal voor families met een aantrekkelijk kinderprijs voor 2 kinderen t/m 13 jaar (2 volw. + 2 kinderen t/m 13 jaar) (2B).
Familiekamer: 3-5 pers. Als kamer, echter alleen met douche, bestaande uit 2 slaapgedeeltes, echter zonder deur, met 1 badkamer en nabij het aquapark gelegen (min. 2 volw. + 1 kind t/m 13 jaar, max. 3 volw. + 2 kind. t/m 13 jaar) (2F/3F) - zie voor een voorbeeld de foto's bij deze accommodatie.



Marsa Alam


Algemeen

Marsa Alam is circa 130 km ten zuiden van El Quseir gelegen en is een klein vissersdorpje met fantastische koraalriffen voor de kust. Dit is ook de reden waarom dit gebied bij duikers al heel lang geliefd is. Ontdek zelf deze wonderlijke onderwaterwereld.


Marsa Alam

Rode Zee


Algemeen

De streek van de Rode Zee staat bekend als 'zonzekere' strandbestemming. Daarnaast is deze streek zeer populair vanwege de duik- en snorkelmogelijkheden. De twee bekendste badplaatsen zijn Hurghada en Sharm el Sheikh. Hurghada is de grootste badplaats en bestaat uit twee centra. Het oude vissersdorp Sakalla en het centrum Dahar, of ook wel genoemd 'Down Town'. In Sakalla vindt je talloze winkeltjes, restaurants en barretjes. In het centrum Dahar begeef je je tussen de lokale bevolking van Hurghada. In Sharm el Sheikh is het levendige en gezellige Na'ama Bay het hart van de plaats. Overdag, maar vooral 's avond is het aangenaam flaneren over de lange wandelpromenade en de autovrije zone met restaurants, bars en winkeltkes. Verder zijn er op diverse plekken langs de Rode Zee kleinere badplaatsen in ontwikkeling waar je met name nieuwe hotels met All Inclusive formule aantreft.

Ligging & Natuur

Langs de kust vindt je vele zandstranden. Achter de kust is het landschap bergachtig. De streek is weliswaar erg droog, maar bijzonder mooi. De kleuren van de woestijn veranderen met het uur.

Voor wie

Strandliefhebbers en zonaanbidders komen hier natuurlijk aan hun trekken. Hetzelfde geldt voor duikliefhebbers. Maar een strandvakantie is ook prima te combineren met wat (culturele) uitstapjes. En dat zijn niet de minste! Vanuit Hurghada en omgeving is een bezoek aan Luxor mogelijk. Vanuit Sharm el Sheikh en omgeving kun je de mystiek van de Sinaï woestijn ontdekken. De accommodaties beschikken vaak over veel faciliteiten, ook voor kinderen.

Excursies

  • Eén of twee dagen Luxor
    Een prachtige excursie (vanaf Hurghada en El Gouna) waarbij je een bezoek brengt aan de Vallei der Koningen, de kolossen van Memnon en de Karnak tempel
  • Eén of twee dagen Caïro
    Je bezoekt deze indrukwekkende wereldstad met de piramides van Gizeh en het wereldberoemde Egyptisch Museum
  • Snorkeltour
    Een heerlijk boottochtje en vervolgens: plons, het water in. De kapitein kent de beste snorkelplekken.
  • Woestijnsafari
    Je maakt een tocht door de woestijn en bezoekt een oase en een bedoeïnendorp waar je de maaltijd zal gebruiken. Als afsluiting van de dag kun je genieten van de prachtige zonsondergang in de woestijn. 


Rode Zee


Foto's





Vorige 1 van 18 Volgende
WeerOnline

Deze week


 
Minimum temperatuur
Maximum temperatuur
Kans op zon
Kans op neerslag
Windkracht
Windrichting
dinsdag
22-5
zonnig
23 °C
34 °C
80 %
0 %
4
N
woensdag
23-5
zonnig
25 °C
38 °C
85 %
0 %
4
N
donderdag
24-5
vrij zonnig
27 °C
35 °C
80 %
0 %
4
N
vrijdag
25-5
zonnig
26 °C
37 °C
80 %
0 %
4
N
zaterdag
26-5
vrij zonnig
27 °C
36 °C
80 %
0 %
4
N
zondag
27-5
vrij zonnig
26 °C
36 °C
75 %
0 %
4
N
maandag
28-5
vrij zonnig
26 °C
35 °C
75 %
0 %
4
N

 



Volgende week


 
Minimum temperatuur
Maximum temperatuur
Kans op zon
Kans op neerslag
Windkracht
Windrichting
dinsdag
29-5
zonnig
27 °C
37 °C
80 %
0 %
4
N
woensdag
30-5
vrij zonnig
27 °C
37 °C
80 %
0 %
4
N
donderdag
31-5
zonnig
26 °C
36 °C
85 %
0 %
5
N
vrijdag
1-6
zonnig
26 °C
35 °C
85 %
0 %
5
N
zaterdag
2-6
zonnig
24 °C
35 °C
85 %
0 %
5
N
zondag
3-6
zonnig
25 °C
34 °C
85 %
0 %
4
N
maandag
4-6
zonnig
25 °C
37 °C
85 %
0 %
4
N
 

Klimaattabel

Maand
Minimale Temperatuur
Maximale Temperatuur
Zonuren Per Dag
Regendagen Per Maand
mm Regen Per Maand
Temperatuur Zeewater
jan
13 °C
22 °C
-
1
-
-
feb
14 °C
23 °C
-
0
-
-
mrt
16 °C
25 °C
-
0
-
-
apr
19 °C
27 °C
-
1
-
-
mei
23 °C
31 °C
-
1
-
-
jun
25 °C
32 °C
-
0
-
-
jul
26 °C
33 °C
-
0
-
-
aug
27 °C
33 °C
-
0
-
-
sep
25 °C
32 °C
-
0
-
-
okt
23 °C
30 °C
-
0
-
-
nov
20 °C
27 °C
-
0
-
-
dec
16 °C
24 °C
-
0
-
-
8.3

Hotel Triton Sea Beach Resort

Egypte | Rode Zee | Marsa Alam


24 mei 2012
4 dagen
all inclusive
vanaf Amsterdam
vanaf
€369

Stap 1: Kies uw reisgezelschap

Volwassenen: 2 Kinderen : 0 (Wijzig)

Stap 2: Kies vertrekmaand, reisduur, verzorging, luchthaven

Vertrekmaand:
Reisduur:
Verzorging:
Luchthaven:

Stap 3: Klik op een prijs

Vanafprijzen

Klik op een prijs voor een actuele prijsopgave
8  dagen
2 persoonskamer
meimeijunijunijunijunijuni
dozazodidozazodidozazodidozazodidozazodido
2426272931235791012141617192123242628
 
€469€808€659€539€489€777€549€549€629€777€549€539€589€777€589€559€609€693€639€619€732
469
€999
= Beschikbaar (bij laatste check)
€999
= Aanbieding
€999
= Niet beschikbaar

Heeft u vragen? Bel 088 735 45 45



Bovenstaande prijzen zijn per persoon.
Wij zoeken voor u automatisch de best beschikbare tarieven.
Afhankelijk van de beschikbaarheid kan er een extra toeslag gelden.

 

Suntip, vliegvakanties met een Zoover beoordeling van 7 en hoger



  Geen boekingskosten
  Altijd de beste prijs
  Aangesloten bij ANVR en SGR
  7 dagen per week telefonisch bereikbaar

Kwaliteit: 8,1

(gemiddelde klantbeoordeling van onze 2862 vakanties)

Suntip boekt jaarlijks meer dan 30.000 vakanties.
Hulp nodig?
Veilig en flexibel betalen
iDealVisaMastercard
Twitter Volg ons op twitter
Facebook Volg ons op Facebook
SGR ANVR © 2011 Suntip  |  Algemene voorwaarden  |   Sitemap  |   Disclaimer  |   Privacy  |   Contact Aanmelden nieuwsbrief Versturen
KeepAlive