Hotel Horus Paradise Luxury Resort En Holiday Village Turkije -
Turkse Rivièra - Alanya -
Side
Dit hotel bestaat uit het 5-sterren gedeelte Horus Paradise Luxury Resort in het hoofdgebouw en het 4-sterren gedeelte Horus Paradise Holiday Village met diverse verspreid in de tuin liggende gebouwen met kamers. De enorme zwembaden, de glijbanen, de ruime tuin, de vele faciliteiten en de goede service zullen ervoor zorgen dat u een geweldige vakantie zult hebben!
Het waterpark met 5 glijbanen, de grote zwembaden, het wellnesscenter, het internationale animatieprogramma, de tennisbanen, fitnessruimte en de gratis wifi in de lobby zijn slechts enkele van de vele faciliteiten.
Voor eten en drinken zijn er 2 buffetrestaurants en maar liefst 4 à la carte restaurants, naast de talrijke bars.
Ook aan de kinderen is gedacht, met een apart kinderbad, speeltuin, miniclub en een kindergedeelte in het buffetrestaurant.
De kamers in de de tuin liggen direct aan het zandstrand en vanaf het hoofdgebouw ligt het strand op 200 m. Het centrum ligt op 3,5 km. Diverse winkels en restaurants vindt u op 500 m.
Faciliteiten
Faciliteiten: Het hotel bestaat uit het 5* gedeelte Horus Paradise Luxury Resort in het hoofdgebouw (resort) en het 4* gedeelte Horus Paradise Holiday Village met diverse verspreid in de tuin liggende gebouwen met kamers (holiday village). Lobby met receptie, winkeltjes, minimarkt, kapper, tv-ruimte, gratis internethoek, gratis wifi in de lobby, gamesroom, 8 bars, waaronder een beachbar, poolbar en lobbybar, 2 buffetrestaurants, 4 à la carte restaurants (Turks, vis (weersafhankelijk), Italiaans en Mexicaans), 2 snackrestaurants, wasserijservice en disco. 3 Zwembaden, zonneterras en strand met ligbedden met matrasjes, parasols en badhanddoekservice. Tevens is er een leuk waterpark met 5 glijbanen.
AQUAMANIA: 3 ruime zwembaden apart kinderbad 5 waterglijbanen tegen betaling diverse (gemotoriseerde) watersporten boek een Aquamania zomervakantie en ervaar gratis een unieke wildwater belevenis bij Dutch Water Dreams samen met uw reisgenoten!
Sport & Ontspanning: Aerobics, tafeltennis, fitness, beachvolleybal, aquafit en tennis (verlichting en materiaal tegen betaling). Tegen betaling biljart, kajak, waterfietsen, catamaranzeilen (brevet vereist), surfen en waterskiën. Internationaal animatieprogramma. Wellnesscenter met binnenbad, stoombad, Turks bad en sauna. Tegen betaling massage en diverse schoonheidsbehandelingen.
Ligging & Omgeving
Ligging: De kamers in de de tuin liggen direct aan het zandstrand en vanaf het hoofdgebouw is het ca. 200 m. Het centrum ligt op ca. 3,5 km. Diverse winkels en restaurants op ca. 500 m.
Kinderen
Kinderen: Apart kinderbad, speeltuin, miniclub (4 t/m 12 jaar) en voor het diner een kindergedeelte in het buffetrestaurant.
Verzorging
Verzorging: All inclusive.
All inclusive ontbijt, lunch en diner in buffetvorm laat ontbijt 10:00-10:30 uur lokale (alcoholische) drankjes 10:00-24:00 uur 1 x per verblijf diner in alle à la carte restaurants (Turks, vis (weersafhankelijk), Italiaans en Mexicaans) (met reservering) snacks van 12:30-16:00 uur afternoon tea 16:00-17:00 uur minibar dagelijks gevuld met water en frisdrank (alleen in hoofdgebouw)
Bijzonderheden
Bijzonderheden De all inclusive is niet geldig in de disco. De gebouwen in de tuin hebben 4 sterren.
Let op: U kunt deze accommodatie in Alanya aanvliegen via de luchthavens Antalya (AYT) en de nieuwe luchthaven Alanya, Gazipasa (GZP). De voordelen van luchthaven Alanya, Gazipasa zijn: u vliegt gegarandeerd met Transavia en een snellere afhandeling bij aankomst op de luchthaven van Alanya, Gazipasa (GZP). Op Antalya (AYT) kunt u elke dag aanvliegen en naar de luchthaven van Alanya, Gazipasa (GZP) op dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag.
Verblijfstypes Het hotel bestaat uit het 5* gedeelte Horus Paradise Luxury Resort in het hoofdgebouw en het 4* gedeelte Horus Paradise Holiday Village gelegen in de gebouwen in de tuin. Kamer in de tuin: Smaakvol en netjes ingericht met airco, tv, minibar en kluisje. Badkamer met douche en föhn. Balkon of terras met zitje (A1A/2A/3A). Voordeelkamer in de tuin: Als kamer in de tuin, echter nog voordeliger geprijsd (A2S/3S). Kamer in de tuin zeezicht: Als kamer in de tuin, echter met zeezicht (A2D/3D). Kamer deluxe in de tuin: Als kamer in de tuin, echter onlangs nieuw gebouwd en in moderne stijl ingericht (2E/3E). Kamer hoofdgebouw: Als kamer in de tuin, echter luxer en met bad met douche (max. 2 volw. + 1 kind t/m 12 jaar) (B1A/2A). Kamer hoofdgebouw zeezicht: Als kamer hoofdgebouw, echter met zeezicht (max. 2 volw. + 1 kind t/m 12 jaar) (B2B). Familiekamer in de tuin: 3-4 pers. Als kamer in de tuin, echter ruimer en met een extra slaapkamer (min. 2 volw. + 1 kind t/m 14 jaar, max. 3 volw. + 1 kind t/m 14 jaar) (A2B/3B). Familiekamer deluxe in de tuin: 3-4 pers. Als de kamer deluxe in de tuin, echter 2 kamers naast elkaar met verbindingsdeur (min. 2 volw. + 1 kind t/m 14 jaar) (A2F/3F/4F). Familiekamer hoofdgebouw zeezicht: 3-4 pers. Als kamer hoofdgebouw zeezicht, echter met een extra slaapkamer met airco en balkon (min. 2 volw. + 1 kind t/m 14 jaar, max. 3 volw. + 1 kind t/m 14 jaar) (B2C/3C).
|