Hotel H10 Rubicon Palace Spanje -
Lanzarote -
Playa Blanca
H10 Rubicon Palace hotel is een modern, verzorgd 4-sterren hotel direct gelegen aan zee en aan de rand van Playa Blanca. Vanaf het terras heeft u bij helder weer een mooi uitzicht op het eiland Fuerteventura. Ideaal voor een ontspannen vakantie!
U kunt genieten van de vele faciliteiten zoals het uitgebreide Thalassocenter, 5 zwembaden en diverse winkeltjes.
Daarnaast heeft het hotel een bar, pianobar, pool-/snackbar en 2 restaurants waarvan 2 à la carte.
Voor de kinderen zijn er 3 kinderbaden, een speeltuin en een miniclub (4 t/m 16 jaar).
Het hotel is direct gelegen aan zee, het centrum met diverse winkeltjes, restaurantjes en bars ligt op ca. 3,5 km.
Faciliteiten
Faciliteiten: Het complex bestaat uit een hoofdgebouw en verschillende bijgebouwen. Ruime lobby met receptie, liften, diverse winkeltjes, kapper, internethoek, gratis wifi, bar, pianobar, pool-/snackbar en 2 restaurants waarvan 2 à la carte. In de tuin liggen 5 zwembaden, meerdere zonneterrassen met ligbedden,parasols en badhanddoekservice (teg. bet.).
Sport & Ontspanning: Tafeltennis, tennis, groot schaakspel en minigolf. Tegen betaling biljart en een duikschool. 7 x Per week een uitgebreid internationaal animatieprogramma zowel overdag als 's avonds. Tegen betaling thalassocenter met fitness, sauna en jacuzzi, Turks bad, massage en diverse schoonheidsbehandelingen.
Ligging & Omgeving
Ligging: Hotel H10 Rubicon Palace ligt direct aan zee, aan de rand van Playa Blanca. Het centrum met diverse winkeltjes, restaurants en bars ligt op ca. 3,5 kilometer. Er is een bushalte voor het hotel.
Playa Blanca is een klein vissersdorpje aan de zuidkust van Lanzarote met een kleine dorpskern en de voor Lanzarote typische witte huizen. Vooral aan de boulevard met het zandstrand en de terrasjes heerst een gezellige ongedwongen sfeer. Tevens zijn er aan beide kanten van het centrum mooie stranden te vinden. Vanuit de haven vertrekt regelmatig de veerboot naar het buureiland Fuerteventura, met haar witte zandstranden, die u in de verte ziet liggen. Playa Blanca is als vakantieplaats iets rustiger dan Puerto del Carmen, maar dankzij de fantastische accommodaties kunt u hier, ook met uw kinderen, van een zorgeloze vakantie genieten.
Kinderen
Kinderen: 3 Kinderbaden, speeltuin, miniclub (4 t/m 16 jaar).
Verzorging
Verzorging: In H10 Rubicon Palace boekt u uw verblijf op basis van halfpension of all inclusive. Het ontbijt, lunch en diner zijn in buffetvorm.
All inclusive ontbijt, lunch en diner in buffetvorm lokale (alcoholische) drankjes van 10:00-01:00 uur continentaal langslapersontbijt van 11:00-12:00 uur koude sanwiches en ijsjes van 15:30-18:00 uur 1 á la carte diner per verblijf (reservering verplicht)
Bijzonderheden
Bijzonderheden Let op de maximale bezetting is inclusief baby's.
Verblijfstypes Kamer: Zeer ruim en verzorgd ingericht met airco, tv, minibar en huurkluisje. Badkamer met bad met douche en föhn. Balkon of terras met zitje met tuin-/zwembadzicht (max. 3 volw. of 2 volw. + 2 kinderen t/m 14 jaar) (1A/2A/3A). Voordeelkamer: Als kamer, echter nog voordeliger geprijsd (2S). Kamer zeezicht: Als kamer, echter met zeezicht (max. 3 volw. of 2 volw. + 2 kinderen t/m 14 jaar) (1B/2B/3B). Privelige-kamer: Als kamer, echter gelegen direct aan zee, badjassen, thee- en koffiezetfaciliteiten, Canarische wijn bij aankomst, exclusieve check-in, balkon of terras met ligbedden en zeezicht (max. 3 volw. of 2 volw. + 2 kinderen t/m 14 jaar) (2D/3D). Juniorsuite: Als kamer, echter ruimer en met deels afgescheiden slaapgedeelte, zithoek, badjassen en fruit en wijn bij aankomst (max 3 volw. of 2 volw. + 2 kinderen t/m 14 jaar) (2C/3C).
|