Staan rust, zon en ruimte hoog op je wensenlijst, dan ben je bij Seafront Residence op je plek. De comfortabele appartementen zijn voorzien van alle gemakken. Maak zelf een ontbijt in je eigen keuken óf kies voor een ontbijt uit Seafronts eigen keuken. Droom daarna weg op een ligbedje bij het zwembad, met het witte strand van Bijilo op steenworp afstand. Het personeel doet er ook alles aan om een grote lach op je gezicht te krijgen. Dat is nou vakantie!
Voor de kinderen
babybedje (op aanvraag)
Verzorging
logies, logies en ontbijt en halfpension
Goed om te weten
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften., Gambia, The Smiling Coast of Africa. Dat merk je aan de gastvrijheid van de bevolking en de wuivende palmbomen. Echter, de standaarden van de hotels kunnen lager liggen dan je op andere bestemmingen gewend bent. Soms valt de elektriciteit uit, is het eten lauw of is er alleen lauw water. Ook kan er minder variatie in het eten zijn. En sommige hotels kunnen een likje verf gebruiken en worden kleine schades, zoals een kapotte vloertegel niet altijd gelijk gerepareerd. Het land en de vriendelijke bevolking laten je dat snel vergeten., boek je logies en ontbijt, dan is een eenvoudig ontbijt inbegrepen en Boek je halfpension, dan zijn bijna alle gerechten inclusief tijdens het diner. Voor enkele gerechten betaal je bij.
Niet Inbegrepen - Verplicht
Tourist tax ca. 40,00 USD of 2000,00 Gambian Dalasi per persoon, vanaf 2 jaar en ouder (totaal voor de heen- en terugreis, contant te voldoen)
Ligging
centrum Kololi op ca. 3 km, direct aan het strand en rustig gelegen en luchthaven Banjul International Airport op ca. 11 km
Faciliteiten
gratis wifi in openbare ruimte, gratis wifi op de kamer, receptie (24 uur), bibliotheek en tv lounge
Faciliteiten - Tegen betaling
roomservice en wasservice
Tip
Een keer wat anders dan anders doen? Denk dan aan de local lunch experience. Hierbij ga je heerlijk lunchen bij een lokale Gambiaanse familie. Of kies voor de uitgebreide versie en ga ook mee inkopen doen op de markt. Lokaler dan dit wordt het niet.
Overige informatie
officiële classificatie: 4 sterren, onze classificatie: 3.5 ster en voltage: 230 volt
Restaurants/Bars
restaurant en bar
USP's
Prima stek voor rustzoekers, Aan het fijne Bijilo zandstrand, Groot gezin? 3-kamerappartement, Relaxen rondom het zwembad, Klein hotel met een groot hart en Vlak bij bruisend Kololi
Zwembaden
buitenbad, badhanddoeken, ligbedden en parasols en zonneterras
Strand
badhanddoeken, ligbedden en parasols
Wellness - Tegen betaling
massage en schoonheidssalon
Sport & Activiteiten
beachvolleybal, biljart, fitnessfaciliteiten en tafeltennis
Goed om te weten:
SUNtip.nl doet er alles aan om bovenstaande informatie up-to-date te houden.
Faciliteiten en bijkomende kosten kunnen echter regelmatig veranderen.
Daarom kunnen aan dit overzicht geen rechten worden ontleend.
Je bent zelf verantwoordelijk voor de juiste reisdocumenten.
SUNtip.nl kan niet aansprakelijk gesteld worden voor het niet tijdig op orde stellen van de benodigde visa,
reisdocumenten (TSA-, ETA-, ESTA formulieren ed) en/of inentingen.
De informatie over benodigde reisdocumenten is aan verandering onderhevig.
Wij adviseren je tijdig voor vertrek na te gaan of de eerder verkregen informatie intussen niet gewijzigd is.