Tip: selecteer een andere datum en probeer het nog een keer!
Planet Hollywood Beach Resort

Welkom in dit 5-sterrenresort in Quintana Roo. Een perfect hotel voor een perfecte vakantiebeleving. Het resort is erop ingericht om je een ultieme ‘Like a star’ vakantie ervaring te bezorgen. Relax bij één van de drie zwembaden of onder een palmboom op het strand. Op de kamers staan ‘Phabulous Beds™’, speciaal ontworpen voor dit hotel. Met de Planet Hollywood App check je het menu voor die avond. Wordt het sushi of toch steak?
Voor de kinderen
Stars Kids Club
Verzorging
All Inclusive
Goed om te weten
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld, Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit., In Mexico staat er in de meeste hotelkamers 1 kingsize bed of 2 aparte bedden (125x200 cm). Meestal zetten de Mexicaanse hotels geen extra bedden in de kamer. Als je dus met je gezin op één kamer logeert, slaap je in twee aanwezige aparte bedden (125x200 cm), Volgens de Mexicaanse wetgeving is roken in de kamers en de algemene ruimtes van het hotel niet toegestaan. Roken mag alleen in de daarvoor aangegeven zones, De stroming en de weersomstandigheden kunnen er voor zorgen dat het strand soms gedeeltelijk of geheel wegspoelt en dat er zeewier op het strand aanspoelt, hierdoor kun je dan niet altijd de zee (goed) in. De natuur laat zich niet leiden: het is niet te voorspellen en ook niet gebonden aan bepaalde periodes of seizoenen. Spoelt er zeewier aan? Dan doen de hotels er alles aan dit zo snel mogelijk op te ruimen en Wij raden je met klem aan om een creditcard mee te nemen op vakantie naar Mexico. Een pinpas wordt bij veel pinautomaten vaak niet geaccepteerd
Je vakantie tijdens corona
Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen., Het kan zijn dat faciliteiten niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn., Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken., In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken., Via de TUI app is altijd reisleiding telefonisch of per chat beschikbaar, zij zullen je in het Nederlands te woord staan. en Houd er rekening mee dat niet op alle bestemmingen reisleiding fysiek aanwezig zal zijn.
Niet Inbegrepen - Verplicht
Eco tax ca. MXN 30,00 per nacht per kamer (ter plaatse te betalen) en Tourist tax ca. USD 10,00 per persoon, vanaf 5 jaar en ouder (aanvraag via www.visitax.gob.mx, betaling uitsluitend via credit card).
Ligging
direct aan het strand en luchthaven Cancun International op ca. 35 km
All Inclusive - Eten
ontbijt, à-la-cartediner mogelijk (reserveren verplicht), roomservice, lunch en diner in buffetvorm
All Inclusive - Drinken
koffie en thee, wijn, lokale alcoholische drankjes, internationale alcoholische drankjes, drankjes in de disco, drankjes aan het strand en minibar
Faciliteiten
gratis wifi in openbare ruimte, gratis wifi op de kamer, receptie (24 uur), koffiebar en airco
Faciliteiten - Tegen betaling
winkeltje(s)
More Inclusive
Boek je een STAR Class kamer, dan geniet je van vele exclusieve extra's waaronder toegang tot de Green Room lounge en bar, conciërge, toegang tot het hydrotherapie zwembad, uitgebreid room service menu, een persoonlijke 'rider' die zorgt voor snacks en drankjes op de kamer en toegang tot het STAR Class zwembad.
Overige informatie
officiële classificatie: 5 sterren, onze classificatie: 5 sterren, gebouwd in 2020 en er zijn 5 gebouwen
Restaurants/Bars
buffetrestaurant: So Cal Gourmet Emporium (Internationaal), 10 à-la-carterestaurants: Guy's! Burger Joint (Amerikaans), East Sushi & Teppanyaki (Aziatisch), Sunset Strip (steakhouse), Gusto (Italiaans), Sutra (Indiaas), La Cocina (Mexicaans), The Shores Beach Club & Restaurant, 6th Sense - Chef's table ($) (Internationaal) en STAR Class Bar & Grill (alleen toegankelijk voor STAR Class) (grill), 4 bars en snackbar
USP's
Aandacht voor iedereen, Nog meer luxe: STAR Class, Op je slippers naar het strand, Onbeperkt genieten: 24 uur All Inclusive, Elke dag een ander restaurant en Slapen op een Phabulous Bed™
Zwembaden
3 buitenbaden
Wellness - Tegen betaling
massage, sauna en spa
Entertainment
discotheek
Goed om te weten: SUNtip.nl doet er alles aan om bovenstaande informatie up-to-date te houden. Faciliteiten en bijkomende kosten kunnen echter regelmatig veranderen. Daarom kunnen aan dit overzicht geen rechten worden ontleend. Je bent zelf verantwoordelijk voor de juiste reisdocumenten. SUNtip.nl kan niet aansprakelijk gesteld worden voor het niet tijdig op orde stellen van de benodigde visa, reisdocumenten (TSA-, ETA-, ESTA formulieren ed) en/of inentingen. De informatie over benodigde reisdocumenten is aan verandering onderhevig. Wij adviseren je tijdig voor vertrek na te gaan of de eerder verkregen informatie intussen niet gewijzigd is.