Klajdi Resort
- Albanië
- Albanië
- Golem
Over Klajdi Resort
Dit hotel ligt direct aan het strand en de zee. Zelfs vanuit de twee zwembaden heb je er uitzicht op. Een van de zwembaden is op het dak. Kijk uit over de zee en de pier, terwijl je geniet van het verkoelende water. In de avond geniet je hier natuurlijk van de mooiste zonsondergangen. Bestel een drankje en zie de zon langzaam in de zee zakken. Morgen breng je de dag op het strand door. Lekker met je tenen in het zand of op de zitkussens in de schaduw. Voor nog meer ontspanning breng je een bezoekje aan de wellness. 's Avonds is het lekker slapen in je ruime kamer.
centrum Durrës op ca. 15 km
direct aan het strand, direct aan zee en aan de promenade
luchthaven Tirana op ca. 42 km
direct aan het strand, direct aan zee en aan de promenade
luchthaven Tirana op ca. 42 km
Belangrijke informatie
alle maaltijden zijn in buffetvorm, relaxen op het strand? Per kamer maak je gratis gebruik van 2 ligbedden en 1 parasol op het strand voor het hotel, relaxen bij de rooftop bar en zwembad? Dit is mogelijk tegen betaling. Bij dit zwembad zijn geen parasols aanwezig, een van de bars is voor de All Inclusive gasten., bij een lage bezetting in het hotel of door weersomstandigheden (voornamelijk in het voor- en naseizoen) kan het buffet worden vervangen door een keuzemenu en kunnen er minder faciliteiten beschikbaar zijn
Faciliteiten
-
Faciliteiten
- bagageruimte
- gratis wifi in openbare ruimte
- privé parkeerplaats buiten
- receptie (24 uur)
-
Tegen betaling:
- roomservice
- wasservice
- tv lounge
-
Zwembaden
- 2 buitenbaden
- badhanddoeken
- kinderbad buiten
- ligbedden en parasols
- zonneterras
-
Strand
- badhanddoeken
- ligbedden en parasols
-
Restaurants/Bars
- 4 bars
- à-la-carterestaurant
- buffetrestaurant
- snackbar
-
Sport & Activiteiten
-
Tegen betaling:
- banana
- waterfiets
- yoga
-
Tegen betaling:
-
Wellness
- entree hamam
- jacuzzi (binnen)
- relaxruimte
- sauna
- spa
- Tegen betaling: massage
- zout kamers (tegen betaling) • binnenzwembad
-
Entertainment
- livemuziek
- overdag animatie
-
Voor de kinderen
- babybedje
- speeltuin
Locatie
-
-
Heerlijk resort. De kamers zijn ruim, douches fijn en de locatie perfect aan het strand. Ook was de keuken een dikke voldoende, met vis als hoogtepunt. Toch zal ik er geen tweede keer heen gaan; ik heb me verkeken op hoe veel kinderen er waren. Als je zelf zonder kinderen reist is dat toch minder prettig. Kleine kritiekpunten; All Inclusive is niet helemaal All Inclusive, aangezien vanaf 22:00 er geen gratis drank meer te halen is. Ook klemmen de kranen ontzettend, waardoor je kan horen wanneer de buren hun tanden gaan poetsen.