Senegambia Beach

  1. Gambia
  2. Gambia
  3. Serekunda
  • 36 foto's
  • Tropische tuin vol exotische vogels
  • Direct aan het strand van Kololi
  • Twee zwembaden met uitzicht op zee
  • In het levendige hart van Kololi
  • Overdag én 's avonds volop entertainment

Met een stralende glimlach verwelkomt het team van Senegambia Beach je in hun hotel. Een begrip in Gambia, dankzij de prachtige tropische tuin en een perfecte ligging in hartje Kololi. Op weg naar je hotelkamer kijken luie aapjes je vanuit een palmboom toe. Met al die exotische vogels boven je hoofd, waan je je hier in een andere wereld. Faciliteiten Vakantievieren in Gambia? Senegambia Beach is d

Over Senegambia Beach

Met een stralende glimlach verwelkomt het team van Senegambia Beach je in hun hotel. Een begrip in Gambia, dankzij de prachtige tropische tuin en een perfecte ligging in hartje Kololi. Op weg naar je hotelkamer kijken luie aapjes je vanuit een palmboom toe. Met al die exotische vogels boven je hoofd, waan je je hier in een andere wereld.

Faciliteiten

Vakantievieren in Gambia? Senegambia Beach is de perfecte uitvalsbasis! Je plonst hier in een van de twee zwembaden en bestelt een verfrissend drankje aan de poolbar terwijl je geniet van het uitzicht op de zee. De knorrende maag kan gestild worden in het buffet- of à la carte restaurant waarna je een drankje kunt halen in een van de twee bars die in dit hotel aanwezig zijn. Wanneer je helemaal wilt ontspannen kun je tegen betaling gebruik maken van de massageservice of je laten verzorgen in de schoonheidssalon. Bij Senegambia Beach hoef je je geen moment te vervelen, doordat er overdag én 's avonds een activiteiten programma is.

Ligging

Werkelijk alles is hier dichtbij! Je wandelt vanuit de achterkant van het hotel zo het strand op en aan de voorkant vind je de levendige strip van Kololi. Gezellige restaurantjes, leuke bars en winkeltjes: het ontbreekt hier aan niks. Je waant je hier echt in Afrika!

Kamers

Een groot deel van de Afrikaans ingerichte kamers van Senegambia Beach, grenzen aan een schitterende tropische tuin en hebben allemaal een terras of balkon. Ook zijn ze allemaal voorzien van airconditioning, een tv en een koelkastje. De badkamer is uitgerust met een douche en toilet. Op aanvraag is er een föhn beschikbaar en tegen betaling kun je gebruik maken van de kluis.


Locatie


8,7
Heel goed (8+) 119 reviews
  • Animatie 7,4
  • Kindvriendelijk 8,1
  • Decoratie 7,9
  • Faciliteiten 8,3
  • Eten en drinken 8,1
  • Hygiëne 8,5
  • Locatie 9,3
  • Prijs-kwaliteit 8,2
  • Slaapcomfort 8,5
  • Personeel 9
  • 8
    • Faciliteiten 8
    • Eten en drinken 6
    • Hygiëne 10
    • Locatie 10
    • Slaapcomfort 10
    • Decoratie 8
    • Personeel 8
    • Kindvriendelijk 8
    • Prijs-kwaliteit 8

    Alles is hier zo relaxed en rustig Ontbijt is wel veel minder uitgebreid dan vorig jaar Wel ok

  • 10
    • Faciliteiten 8
    • Eten en drinken 8
    • Hygiëne 8
    • Locatie 10
    • Slaapcomfort 10
    • Decoratie 10
    • Personeel 10
    • Kindvriendelijk 10
    • Prijs-kwaliteit 10

    Geweldig het is mijn derde keer daar blijft geweldig prachtig hotel en vooral de ligging mooie tuin en direct aan het strand


Anderen bekeken ook