Hotel Aquarius

  1. Italië
  2. Veneto
  3. Venetië
  • Hal
  • Binnenplaats
  • Junior Suite
  • Kamer
  • Badkamer
  • 17 foto's
  • San Marco op ca. 20 min
  • Bar met terras
  • Gratis wifi
  • Hoge klantwaardering
  • Rustig gelegen

Bij binnenkomst begrijp je meteen waar het hotel zijn naam, Aquarius, aan te danken heeft. Het elegante hotel heeft een moderne inrichting met authentieke Venetiaanse details. Een heerlijk plekje is de Schuber Bar, met zijn moderne stijl. Vooral het terras op het binnenplaatsje is ideaal om te ontspannen na een dag sightseeing. Het hotel is gevestigd in een oud paleis en beschikt over verschillend

Over Hotel Aquarius

Intro

Bij binnenkomst begrijp je meteen waar het hotel zijn naam, Aquarius, aan te danken heeft. Het elegante hotel heeft een moderne inrichting met authentieke Venetiaanse details. Een heerlijk plekje is de Schuber Bar, met zijn moderne stijl. Vooral het terras op het binnenplaatsje is ideaal om te ontspannen na een dag sightseeing. Het hotel is gevestigd in een oud paleis en beschikt over verschillende kamertypes, elk met een eigen stijl.

Je vindt hotel Aquarius in een rustiger gedeelte van het eiland Venetië, in de wijk Santa Croce. Vanuit het hotel kun je door de gezellige straatjes wandelen richting het San Marcoplein. In de omgeving van het hotel vind je diverse goede restaurants.

Ligging

- In het hartje van de wijk Santa Croce, gelegen aan het San Giacomo dell’Orio plein vind je hotel Aquarius.
- De Rialtobrug ligt op ca. 10 minuten wandelen.
- Wandel in ca. 20 minuten naar het San Marco plein en bezoek hier vele highlights, zoals het Dogepaleis en de Brug der Zuchten.

Openbaar vervoer naar het centrum:
- De waterbus halte Riva di Biasio vind je op ca. 400 meter afstand van hotel Aquarius.
- Een andere waterbus halte, San Stae, vind je op ca. 350 meter lopen.

Met het vliegtuig naar Venetië:
- Vanaf luchthaven Venetië-Marco Polo reis je met het openbaar vervoer in ca. 40 minuten naar het hotel.
- Vanaf luchthaven Venetië-Treviso ben je met het openbaar vervoer ca. 1 uur en 15 minuten onderweg naar het hotel.

Met de (huur)auto naar Venetië:
- In het historisch centrum zijn auto's niet toegestaan
- De tarieven op het eiland liggen hoger dan in bijvoorbeeld Mestre, de wijk voordat je de brug naar Venetië op rijdt. Wij adviseren om in Mestre dichtbij het treinstation de auto te parkeren. Reis vervolgens met de trein of de bus naar het eiland

Inbegrepen

Inbegrepen

  • Gratis wifi
  • Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer

Overige informatie

Gratis reisgids

Bij boeking van een vlieg- of treinreis* kun je na boeking een handige Marco Polo, ANWB Extra of Lonely Planet (Engelstalig) reisgids bestellen ter waarde van € 13,99. Zo kun je je optimaal voorbereiden op je stedentrip. Bekijk de vele bezienswaardigheden, cafés, de lokale keuken, winkelen en uitgaan in deze handige, compacte reisgids.

* Niet voor Belfast, Bologna, Glasgow, Liverpool, Manchester, Nice, Pisa, Split, Tirana, Warschau en niet voor last-minute boekingen binnen 14 dagen voor vertrek.

Kamers (32)

De comfortabele kamers beschikken over:
- 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- Tv
- Minibar
- Kluisje
- Airconditioning
- Badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn

De compacte economy kamers beschikken over een Frans bed.

Inbegrepen

Inbegrepen

  • Gratis wifi
  • Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer

Reizen per vliegtuig

  • Vliegreis vanaf Amsterdam, Eindhoven, Brussel of Charleroi
  • Handbagage

Niet inbegrepen

Reizen per vliegtuig

  • Ruimbagage
  • Transfer luchthaven - hotel v. v. (eenvoudig na boeking te reserveren)

Faciliteiten

  • Faciliteiten
    • Receptie
    • Lift
    • Ontbijtrestaurant
    • Schubert bar
    • Buitenterras en tuin
    • Fitness
    • Gratis wifi

Locatie


10
Uitstekend (9+) 1 review
  • Kindvriendelijk 10
  • Decoratie 10
  • Faciliteiten 10
  • Eten en drinken 10
  • Hygiëne 10
  • Locatie 10
  • Prijs-kwaliteit 10
  • Slaapcomfort 10
  • Personeel 10
  • 10
    • Faciliteiten 10
    • Eten en drinken 10
    • Hygiëne 10
    • Locatie 10
    • Slaapcomfort 10
    • Decoratie 10
    • Personeel 10
    • Kindvriendelijk 10
    • Prijs-kwaliteit 10

    Prachtig hotel… echt een belevenis


Anderen bekeken ook