Leonardo Royal Hotel Venice Mestre
- Italië
- Veneto
- Venetië
Over Leonardo Royal Hotel Venice Mestre
Intro
Leonardo Royal Hotel Venice Mestre ligt in het gelijknamige Mestre, ideaal voor een stedentrip Venetië. De treinverbinding op ca. 3 minuten loopafstand van het hotel brengt jou gemakkelijk en snel in het bruisende hart van Venetië terwijl je verblijft in een rustige omgeving. Het hotel heeft een moderne uitstraling en is voorzien van diverse faciliteiten. Ontbijt en dineer in het restraurant en drink gedurende de dag een drankje aan de hotelbar. De kamers zijn comfortabel en modern ingericht met Italiaans tintje.
Ligging
- Gelegen in de rustige wijk Mestre.
- Treinstation Venezia Mestre ligt op slechts 3 minuten loopafstand.
- Reis met de trein in minder dan 10 minuten naar het hart van Venetië.
Met het openbaar vervoer:
- Treinstation Venezia Mestre ligt op ca. 3 minuten loopafstand van het hotel.
Met het vliegtuig naar Venetië:
- Vanaf luchthaven Venetië-Marco Polo reis je met het openbaar vervoer in ca. 35 minuten naar het hotel.
- Vanaf luchthaven Venetië-Treviso ben je met het openbaar vervoer ca. 1 uur onderweg naar het hotel.
Met de (huur)auto:
Er is geen parkeergelegenheid bij het hotel.
Bijzonderheden
- Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger 18 jaar of ouder te zijn.
- Vanaf april 2024 ben je verplicht online een toegangsticket te kopen voordat je de stad bezoekt. Dit toegangskaartje komt in de vorm van een QR-code en kost ca. €3 tot €10 per kaartje. Je koopt de toegangskaarten via de officiële website https://cda.ve.it/en/
Inbegrepen
Inbegrepen
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Gratis wifi
Reizen per vliegtuig
- Vliegreis vanaf Amsterdam, Eindhoven, Brussel of Charleroi
- Handbagage
Niet inbegrepen
Reizen per vliegtuig
- Ruimbagage
- Transfer luchthaven - hotel v. v. (eenvoudig na boeking te reserveren)
Overige informatie
Gratis reisgids
* Niet voor Belfast, Bologna, Liverpool, Manchester, Nice, Pisa, Split, Tirana, Warschau en niet voor last-minute boekingen binnen 14 dagen voor vertrek.
Kamers (243)
- 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- Telefoon
- Tv
- Kluisje
- Minibar
- Airconditioning
- Badkamer met bad of douche, toilet en föhn
Inbegrepen
Inbegrepen
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Gratis wifi
Faciliteiten
-
Faciliteiten
- Receptie
- Lift
- Restaurant
- Bar
- Fitness
- Gratis wifi