Hotel Maxorata Beach

  1. Spanje
  2. Fuerteventura
  3. Corralejo
  • 10 foto's

Zon, zee, strand én 3-sterrenappartementencomplex Maxorata Beach! Dankzij de ideale ligging ten opzichte van de blauwe zee, het gezellige centrum en het fijne buitenzwembad, ben je bij Maxorata Beach aan het goede adres. Een heerlijke vakantie met het hele gezin in de badplaats Corralejo por favor ! Faciliteiten Midden tussen de tropische planten en palmbomen in de tuin van Maxorata Beach vind je

Over Hotel Maxorata Beach

Zon, zee, strand én 3-sterrenappartementencomplex Maxorata Beach! Dankzij de ideale ligging ten opzichte van de blauwe zee, het gezellige centrum en het fijne buitenzwembad, ben je bij Maxorata Beach aan het goede adres. Een heerlijke vakantie met het hele gezin in de badplaats Corralejo por favor !

Faciliteiten

Midden tussen de tropische planten en palmbomen in de tuin van Maxorata Beach vind je de fijne appartementen en het zoutwaterzwembad. Hier staan genoeg ligbedjes om languit de Canarische zonnestralen op je te laten neerdalen en gebruik te maken van de gratis wifi. Toe aan meer beweging? Ga een potje biljarten of huur een fiets om de mooiste plekjes van Corralejo te ontdekken. Verkoelende drankjes en snacks bestel je gemakkelijk bij de pool-/snackbar. De minimarkt van Maxorata Beach verkoopt de nodige boodschappen om vervolgens als een chef de pannen op het vuur te zetten in jouw eigen appartement. Maar wat dacht je van de verschillende Italiaanse restaurants, typische Spaanse bistro’s en Franse brasseries in de directe omgeving? Hmmm, vakantie!

Ligging

Maxorata Beach is rustig gelegen op slechts 500 meter loopafstand van het strand en het centrum van Corralejo. De bekende zandduinen van Corralejo zijn te vinden op 2 kilometer afstand van de accommodatie. Verder zijn in de nabije omgeving een waterpark en winkelcentra te vinden. Huur een auto en ontdek heel Fuerteventura op eigen tempo.

Kamers

De ruime en kleurrijke appartementen van Maxorate Beach zijn voorzien van o.a. een woon-/slaapkamer, een klein maar volledig ingericht keukentje, en een badkamer met douche en ligbad. Op het balkon rek jij je ’s ochtends uit terwijl je uitkijkt over de tuin of het zwembad. Kom je met de hele familie? De 3- en 4-kamerappartementen beschikken over extra slaapkamers en een extra badkamer, ideaal!

Klaar voor vertrek? Vamos naar Maxorata Beach, ik zou 't doen!

Locatie


7,8
Goed (7+) 86 reviews
  • Kindvriendelijk 7,4
  • Decoratie 6,5
  • Faciliteiten 7,4
  • Eten en drinken 7,8
  • Hygiëne 8
  • Locatie 8,8
  • Prijs-kwaliteit 8,1
  • Slaapcomfort 7,6
  • Personeel 8,8
  • 10
    • Faciliteiten 8
    • Eten en drinken 8
    • Hygiëne 10
    • Locatie 10
    • Slaapcomfort 6
    • Decoratie 8
    • Personeel 10
    • Kindvriendelijk 8
    • Prijs-kwaliteit 10

    Schoon, simpel maar compleet. Ligt heel gunstig voor strand bezoek en je loopt zo de winkelstraat in.

  • 8
    • Faciliteiten 8
    • Eten en drinken 8
    • Hygiëne 8
    • Locatie 10
    • Slaapcomfort 10
    • Decoratie 6
    • Personeel 10
    • Kindvriendelijk 6
    • Prijs-kwaliteit 10

    Een prima appartement. De locatie is super, medewerkers zeer vriendelijk, en het zwembad is heerlijk, groot en goed schoon. Wel mag het appartement eens wat opgeknapt worden. Tis allemaal wat oud en versleten.


Anderen bekeken ook