Apartamentos Maba Playa
- Spanje
- Gran Canaria
- Playa del Ingles
Over Apartamentos Maba Playa
Ligging
Dit appartementencomplex ligt direct in het centrum van Playa del Inglés.
Hotelfaciliteiten
Aan de receptie in de ontvangsthal staat Engels- en Duitstalig personeel met raad en daad bij. De gasten van het complex kunnen van een bagagedepot, een kluis en een medische dienst gebruikmaken. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. Buiten biedt een tuin extra ruimte voor ontspanning en recreatie. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats (kosteloos) parkeren.
Kamers
Tot de basisuitrusting van de meeste kamers behoort een balkon waarop de gasten kunnen ontspannen. De kamers beschikken over een slaapbank. Er zijn aparte slaapkamers aanwezig. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. De beste bescherming voor het eigendom van de gasten biedt een kluis. In de kitchenette behoren een koelkast, een magnetron en een thee-/koffiezetapparaat tot de standaardvoorzieningen. Bovendien zijn een telefoon, satelliettelevisie en Wi-Fi (tegen toeslag) beschikbaar. In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn.
Sport/entertainment
Het zwemcomplex met buitenbaden en zone voor kinderen is geschikt voor actieve ontspanning en aquarobicstrainingen. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals vissen, windsurfen, duiken en wandelen zorgen voor de nodige afwisseling. Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551
Eten en drinken
Bij de accommodatie kunnen de gasten halfpension boeken. Iedere dag worden ontbijt en een veelzijdig avondbuffet geserveerd.
Faciliteiten
-
Hoteluitrusting
- Hotelkluis : 1
- Internetaansluiting
- Medische dienst
- Minimarkt : 1
- Ontvangsthal : 1
- Parkeergarage
- Parkeerplaats
- WiFi hotspot
-
Kamer
- Badkamer
- Balkon of terras
- Douche
- Haardroger
- Kitchenette
- Kluis
- Koelkast
- Ligbad
- Magnetron
- Mogelijkheid om zelf thee en koffie te zetten
- Televisie
-
Maaltijden
- Diner buffet
- Halfpension
-
Sport / amusement
- Aantal zwembaden : 1
- Buitenbad(en) : 1
- Duiken : 1
- Kinderbad/gedeelte : 1
- Ligstoelen : 1
- Parasols : 1
- Windsurfen : 1
- Zonneterras : 1
-
Hygiëne
- Afstandsregels
- Contactloos betalen
- Contactloze check-in/check-out
- Desinfectiedispenser
- Gebruik van algemeen verkrijgbare desinfectiemiddelen
- Geen frequent aangeraakte voorzieningen
- Geen frequent aangeraakte voorzieningen in openbare ruimtes
- Handdesinfectiemiddelen voor gasten
- Hygiënetraining voor personeel
- Medisch teleconsult
- Verscherpte reinigingsmaatregelen
-
Van 23 maart tot 2 april heerlijk vertoefd hier. Schoon leuk app. Op een uitstekende lokatie. Rustige oase. Lieve vriendelijke en behulpzame mensen. Konden langer in app verblijven totdat we werden opgehaald. Heel fijn. Ontbijt in principado hotel ook goed. Alles op loopafstand strand, restaurantjes en winkels. Wij raden deze aan als je net als wij van eenvoud en schoon houdt.
-