Checkin Apartamentos Laurisilva
- Spanje
- La Gomera
- Valle Gran Rey
Over Checkin Apartamentos Laurisilva
Ligging
Dit appartementencomplex ligt direct in het toeristische centrum tussen de dorpsdelen Vueltas en La Calera, ongeveer 500 meter van het Lavastrand (zand en kiezel). In de onmiddellijke omgeving vindt u tal van mogelijkheden om te winkelen, bars, restaurants en een aansluiting op het openbaar vervoer.
Hotelfaciliteiten
Het aparthotel beschikt over 108 appartementen. Engels- en Duitstalig personeel achter de 24-uurs receptie in de ontvangstruimte is graag bij alle vragen behulpzaam. Het hotel beschikt over verschillende gemakken voor een comfortabel en een ontspannen verblijf waaronder een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor, een autoverhuur, een wasservice, een fax en een rookzone. Tot de service van het verblijf hoort een drankenautomaat. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Er zijn winkels die tot rondneuzen en flaneren uitnodigen. Op het terrein van het aparthotel bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. Wie met de auto komt, kan hem op het parkeerterrein van het hotel parkeren.
Kamers
De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op de bergen genieten. De kamers beschikken over een slaapbank. Ook babybedjes en extra bedden kunnen worden klaargezet. De beste bescherming voor het eigendom van de gasten biedt een kluis. In de kitchenette behoren een koelkast en een thee-/koffiezetapparaat tot de standaardvoorzieningen. Bovendien zijn een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi beschikbaar. In de badkamer vinden de gasten een bad. Het verblijf beschikt over gezinskamers en niet-rokerskamers.
Sport/entertainment
Het zwemcomplex met buitenbaden en zone voor kinderen is geschikt voor actieve ontspanning en aquarobicstrainingen. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Er is ook een (snack-) bar bij het zwembad. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals tennis, een fitnessstudio, tafeltennis, biljart en wandelen zorgen voor de nodige afwisseling. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551
Eten en drinken
Het horecagedeelte is uitgerust met een restaurant en een bar. Er kan halfpension worden geboekt. Bij het ontbijt en het diner wordt een afwisselend buffet samengesteld.
Creditcards
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa en MasterCard.
Faciliteiten
-
Gebouwinformatie
- Aantal appartementen : 108
- Aantal kamers (totaal) : 108
- Gebouwd in het jaar : 1988
- Jaar van renovatie : 2003
- Terras (m²) : 1
- Verdiepingen - hoofdgebouw : 2
-
Hoteltype
- Appartementenhotel
-
Betalingsmogelijkheden
- MasterCard
- Visa Card
-
Strand
- Ligstoelen
- Parasols
- Zandstrand
-
Hoteluitrusting
- 24 uur geopende receptie
- Bar(s) : 1
- Hotelkluis : 1
- Internetaansluiting
- Parkeerplaats
- Restaurant(s) : 1
- Speelplaats
- Wasservice
- WiFi hotspot
- Winkels : 1
- Wisselkantoor : 1
-
Kamer
- Badkamer
- Balkon of terras
- Kitchenette
- Kluis
- Koelkast
- Ligbad
- Mogelijkheid om zelf thee en koffie te zetten
- Satelliet/kabeltelevisie
- Telefoon
- Televisie
-
Maaltijden
- Diner buffet
- Halfpension
- Ontbijtbuffet
-
Sport / amusement
- Aantal zwembaden : 1
- Biljart / snooker : 1
- Buitenbad(en) : 1
- Fitnessstudio : 1
- Kinderbad/gedeelte : 1
- Ligstoelen : 1
- Parasols : 1
- Pool-/snackbar : 1
- Tafeltennis : 1
- Tennis : 1
- Zonneterras : 1
- Zwembad(en) met zoetwater : 1
-
Afstanden
- Bars / pubs : 100 m
- Openbaar vervoer : 50 m
- Restaurants : 100 m
- Strand : 500 m
-
Hygiëne
- Afstandsregels
- Gebruik van algemeen verkrijgbare desinfectiemiddelen
- Housekeeping alleen op verzoek
- Verscherpte reinigingsmaatregelen