Vanaf
Prijzen en boeken
Boek betrouwbaar en snel
Tijdens je reis zijn wij
24/7 bereikbaar
Over deze accommodatie

La Baie Des Anges

Te midden van een park van 10 hectare met hoge dennen en eeuwenoude olijfbomen ligt de camping-club La Baie des Anges met zijn vernieuwde faciliteiten. Vlak bij de zee en op 3 kilometer van het strand van Les Lecques, dit is de ideale uitvalsbasis voor een ontdekkingstocht langs de Calanques (provençaalse 'fjorden') en de kust van de Provence met haar talloze activiteiten.

Voor de kinderen

speeltuin, Kinderclub (6 t/m 12 jaar) en teen club (13 t/m 17 jaar)

Voor de kinderen - Tegen betaling

babyset (bedje, stoel, badje) ca. € 4,50 per dag (bij boeking opgeven, ter plaatse te betalen)

Verzorging

logies

Goed om te weten

alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld, Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. en Homair biedt familiegerichte verblijven aan. Vanwege deze reden en omwille van de veiligheid worden boekingen van groepen jongeren niet geaccepteerd.

Inbegrepen

gas, water en elektriciteit

Niet Inbegrepen - Verplicht

toeristenbelasting ca. € 0,66 per dag per persoon (vanaf 18 jaar, ter plaatse te betalen) en Naast de toeristenbelasting wordt er ook een ecotax geheven ca. € 0,40 per dag per persoon (ter plaatse te betalen)

Niet Inbegrepen - Niet verplicht

Huisdieren toegestaan (niet in het restaurant), maximaal 1 per boeking. Opgeven bij reservering en betaling ter plaatse. Neem hiervoor contact op met je reisbureau of ons contact center. ca. € 5,00 per dag, Bedlinnen zelf meenemen of bijboeken: 1-pers. set € 12, 2-pers. set € 18, 4 pers. set € 30, 6 pers. set € 45. Opgeven bij de reservering en betaling ter plaatse. Neem hiervoor contact op met je reisbureau of ons contact center., Huur babysetje (bedje, stoel, badje) bij boeking opgeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid. Neem hiervoor contact op met je reisbureau of ons contact center., handdoeken (zelf meenemen), theedoeken (zelf meenemen) en honden toegestaan, maar niet in het restaurant

Vanaf Utrecht

ca. 1235 km

Ligging

centrum La Ciotat op ca. 3 km, strand op ca. 3 km en zee op ca. 100 m

Faciliteiten

receptie, inchecken: Van 16:00 tot 19:00, uitchecken: Van 08:00 tot 10:00 en privé parkeerplaats buiten

Faciliteiten - Tegen betaling

wifi in openbare ruimte, wasserette en internethoek

Overige informatie

onze classificatie: 4 sterren en voltage: 230 volt

Restaurants/Bars

afhaalmaaltijden mogelijk, restaurant, bar en snackbar

USP's

Direct aan zee, Groene camping, Buitenzwembad met glijbaan, Restaurant, bar en snackbar, Kinderclub en speeltuin en Centrum La Ciotat op circa 3 km

Zwembaden

buitenbad: open: 10.04 - 23.09, buitenbaden open afhankelijk van het weer, kinderbad buiten: open: 10.04 - 23.09 en waterglijbaan

Zwembaden - Tegen betaling

badhanddoeken

Wellness - Tegen betaling

massage

Sport & Activiteiten

jeu de boules, multisportterrein en volleybal

Sport & Activiteiten - Tegen betaling

fietsverhuur en tennisbaan (buiten)

Entertainment

's avonds animatie, het animatieteam spreekt Engels en Frans en Animatie voor kinderen in juli en augustus en voor volwassenen (juli/augustus): dansavonden, sportactiviteiten, karaoke en thema-avonden

Goed om te weten: SUNtip.nl doet er alles aan om bovenstaande informatie up-to-date te houden. Faciliteiten en bijkomende kosten kunnen echter regelmatig veranderen. Daarom kunnen aan dit overzicht geen rechten worden ontleend. Je bent zelf verantwoordelijk voor de juiste reisdocumenten. SUNtip.nl kan niet aansprakelijk gesteld worden voor het niet tijdig op orde stellen van de benodigde visa, reisdocumenten (TSA-, ETA-, ESTA formulieren ed) en/of inentingen. De informatie over benodigde reisdocumenten is aan verandering onderhevig. Wij adviseren je tijdig voor vertrek na te gaan of de eerder verkregen informatie intussen niet gewijzigd is.

Lees verder