Tip: selecteer een andere datum en probeer het nog een keer!
Les Etang Fleuris

Algemeen
Kleinschalige, vriendelijke camping in de omgeving van Disneyland Paris, in Touquin. Rust en drukte kan hier prima gecombineerd worden!
Bijzonderheden
- Nederlandstalige medewerkers voor de bungalowtenten en stacaravans van KoKo Holidays aanwezig
- Vanwege het familiaire karakter worden er geen boekingen van jongeren onder de 23 jaar geaccepteerd
Faciliteiten
- Receptie
- Gratis wifi (in de bar)
- Zwembad met waterglijbaan
- Kinderbad
- Tafeltennis
- Trampoline
- Pooltafel
- Sportveld
- Speeltuin
- Jeu-de-boules
Ligging
Op slechts ca. 35 km van het bekende park Disneyland Parijs en op ca. 85 km van Parc Astérix voor de attractiepark liefhebbers. De romantische stad Parijs is gelegen op ca. 75 km. Daarnaast is het ook de moeite waard om een bezoekje te brengen aan Versailles. Een dagje winkelen is prima te doen in het shoppingcenter Val d'Europe op ca. 30 km.
- Aquarium Sea Life: ca. 30 km
- Parc Astérix: ca. 85 km
- Velo rail de la Ferté Gaucher: ca. 30 km
Inbegrepen
- Dekbedden in de stacaravan
- Toeristenbelasting t/m 4 personen
Niet inbegrepen
- De eindschoonmaak is niet inbegrepen, u dient de accommodatie schoon en netjes achter te laten
- Hoofdkussens bij de bungalowtent
- Handdoeken
- Bedlinnen
- Borg € 100 voor de stacaravan
- Toeristenbelasting 5e en 6e persoon
- Kinderbed en kinderstoel € 4 p.n.
- Huisdieren € 6 per nacht bij verblijf in een tent, € 9 p.n. bij verblijf in een stacaravan
Koko Holidays Bungalowtent BT (max. 6 pers., ca. 28m²)
Op houten vlonders, binnenin voorzien van vloerbedekking. Compleet ingericht met keukenblok, kookplaat, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat,stofzuiger, tafel en stoelen. Twee
slaapcabines voorzien van echte bedden met dikke matrassen.
4-kamerstacaravan CD (max. 6 pers., ca. 34m²)
Woonkamer met zithoek. Keuken met openslaande deuren. Voorzien van magnetron, vaatwasmachine, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat, stofzuiger en kookplaat. Slaapkamer met 2-pers. bed. Slaapkamer met twee 1-pers.bedden. Slaapkamer met 1-pers.bed en onderschuifbed. Badkamer met douche en apart toilet. Ruime overdekte houten veranda met meubilair.
Goed om te weten: SUNtip.nl doet er alles aan om bovenstaande informatie up-to-date te houden. Faciliteiten en bijkomende kosten kunnen echter regelmatig veranderen. Daarom kunnen aan dit overzicht geen rechten worden ontleend. Je bent zelf verantwoordelijk voor de juiste reisdocumenten. SUNtip.nl kan niet aansprakelijk gesteld worden voor het niet tijdig op orde stellen van de benodigde visa, reisdocumenten (TSA-, ETA-, ESTA formulieren ed) en/of inentingen. De informatie over benodigde reisdocumenten is aan verandering onderhevig. Wij adviseren je tijdig voor vertrek na te gaan of de eerder verkregen informatie intussen niet gewijzigd is.