Vanaf
Prijzen en boeken
Boek betrouwbaar en snel
Tijdens je reis zijn wij
24/7 bereikbaar
Over deze accommodatie

Staycity Paris Marne La Vallee

Algemeen

Leuk aparthotel op ca. 5 minuten rijden van Disneyland® Paris! Staycity Marne la Vallee beschikt over stijlvolle, modern ingerichte studio’s en appartementen, ideaal voor families! Een studio of appartement bij dit hotel biedt je het comfort en gemak van een eigen huis, met de faciliteiten van een hotel. Daarnaast heeft Staycity Paris Marne la Vallee vele faciliteiten waaronder een buitenzwembad! Vanaf het aparthotel rijdt er een gratis shuttlebus naar de Disney® parken.

Bijzonderheden

- Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger per kamer op de dag van vertrek 18 jaar of ouder te zijn.
- Indien je een reis per trein boekt is, dan is de boeking op aanvraag. Dit betekent dat de boeking niet direct definitief is, maar dat we eerst zullen controleren of de reis nog beschikbaar is. Indien het beschikbaar is, dan is de boeking definitief. Mocht het geselecteerde tarief niet meer beschikbaar zijn, dan zullen wij een vrijblijvend voorstel doen voor een passend alternatief.

Faciliteiten

- Receptie
- Lift
- Lounge
- Café
- Restaurant
- Buitenzwembad (seizoensgebonden)
- Fitness
- Kids corner

Ligging

- In Bailly-Romainvilliers, op ca. 4,5 km van Disneyland® Paris.
- Gratis pendeldienst naar de Disney® parken.
- Vanaf Disneyland® Paris reis je per RER-metro in ca. 40 minuten naar hartje Parijs.

Met de auto:
- Gratis parkeergelegenheid bij het hotel.

Met de trein:
- Vanaf station Marne La Vallee, het aankomststation van Thalys, reis je eenvoudig met de gratis shuttlebus naar de accommodatie.

Appartementen

Studio :  Woon-/slaapkamer met 2-persoonsbed en één of twee slaapbanken, TV en eethoek. Volledig uitgeruste kitchenette met koelkast, magnetron, waterkoker en vaatwasser. Badkamer met bad of douche, toilet en föhn.   (ca. 26 m², max. 3 of 4 personen)
2-kamerappartement :  Zoals studio, maar met aparte slaapkamer.   (ca. 38 m², max. 4 of 5 personen)

Niet inbegrepen

Niet inbegrepen: 

  • Toeristenbelasting ca. € 2,88 per persoon per nacht, ter plaatse te betalen.
  • Wissel van bed- en badlinnen tijdens het verblijf.
  • Extra schoonmaak tijdens het verblijf.

Kinderkorting

Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond. 

  • Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
  • Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.

Goed om te weten: SUNtip.nl doet er alles aan om bovenstaande informatie up-to-date te houden. Faciliteiten en bijkomende kosten kunnen echter regelmatig veranderen. Daarom kunnen aan dit overzicht geen rechten worden ontleend. Je bent zelf verantwoordelijk voor de juiste reisdocumenten. SUNtip.nl kan niet aansprakelijk gesteld worden voor het niet tijdig op orde stellen van de benodigde visa, reisdocumenten (TSA-, ETA-, ESTA formulieren ed) en/of inentingen. De informatie over benodigde reisdocumenten is aan verandering onderhevig. Wij adviseren je tijdig voor vertrek na te gaan of de eerder verkregen informatie intussen niet gewijzigd is.

Lees verder