De eerste zonnestralen bereiken de kamer, je kijkt uit het raam en bedenkt wat de dag vandaag gaat brengen. In de baai zie je de ene boot, na de andere voorbij varen. Waar zouden die heen gaan? Hotel Cavalieri ligt direct aan zee in het gezellige St. Julians. Met op loopafstand winkels, barretjes en restaurants. Je krijgt zin in een cultureel uitstapje. Dus je pakt de bus en bezoekt de hoofdstad Valletta. Deze stad staat op de erfgoedlijst van UNESCO en zeker een bezoek waard. Één van de highlights van Valletta is de St. John kathedraal. Of bezoek knallend het afgaan van de kanonnen om 12 uur bij de 'Upper Barack Gardens'. Cultuur en de gezelligheid van diverse terrassen maken Valleta ook zo'n fijne plek.
Voor de kinderen
babybedje en kinderstoel
Verzorging
logies en ontbijt, halfpension, ontbijtbuffet, lunchbuffet , lunch met vast menu en dinerbuffet
Goed om te weten
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld, Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften., honden niet toegestaan, je betaalt voor de minibar een borg van € 50, tijdens het diner geldt een dresscode; mannen graag in lange broek, het buitenbad is geopend van 01/05 t/m 31/10 en alle kamers zijn gerenoveerd, extra genieten!
Niet Inbegrepen - Verplicht
toeristenbelasting ca. € 0,50 per nacht per persoon (ter plaatse te betalen)
Ligging
centrum St. Julians Bay op ca. 100 m, direct aan zee en luchthaven op ca. 10 km
Faciliteiten
gratis wifi in openbare ruimte en receptie
Faciliteiten - Tegen betaling
roomservice (11.00-23.00) en wasservice
Overige informatie
officiële classificatie: 4 sterren, onze classificatie: 4 sterren, totaal aantal kamers/ appartementen: 258 en het hoofdgebouw heeft 8 verdiepingen inclusief begane grond en 4 liften
Restaurants/Bars
buffetrestaurant, à-la-carterestaurant en bar
USP's
Uitzicht: laat je inspireren, Neem een duik in het zwembad, Intiem dineren op het terras, Slapen in comfortabele kamers, Gelegen in gezellig St. Julians en Bezoek het oude Mdina
Zwembaden
buitenbad: open: 01/05 t/m 31/10, zout water, badhanddoeken (borg vereist), ligbedden en parasols, kinderbad buiten en binnenbad: verwarmd (winter)
Wellness
sauna
Sport & Activiteiten
fitnessfaciliteiten
Goed om te weten:
SUNtip.nl doet er alles aan om bovenstaande informatie up-to-date te houden.
Faciliteiten en bijkomende kosten kunnen echter regelmatig veranderen.
Daarom kunnen aan dit overzicht geen rechten worden ontleend.
Je bent zelf verantwoordelijk voor de juiste reisdocumenten.
SUNtip.nl kan niet aansprakelijk gesteld worden voor het niet tijdig op orde stellen van de benodigde visa,
reisdocumenten (TSA-, ETA-, ESTA formulieren ed) en/of inentingen.
De informatie over benodigde reisdocumenten is aan verandering onderhevig.
Wij adviseren je tijdig voor vertrek na te gaan of de eerder verkregen informatie intussen niet gewijzigd is.